Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że kolejny z naszych wychowanków zostaje z nami! Tomasz Święs, bo o nim mowa, będzie reprezentował barwy ZEW Świebodzin w nadchodzącym sezonie 2025/2026. Mimo że dopiero co zakończył wiek juniora, to w seniorskiej drużynie zadomowił się już na dobre.
Dla Tomka będzie to już piąty sezon w pierwszej drużynie, w której zadebiutował w rozgrywkach 2021/2022. Dotychczas rozegrał 43 mecze, zdobywając w nich 67 bramek. To imponujący dorobek, który pokazuje jego skuteczność i rosnącą rolę w zespole.
Warto również podkreślić jego świetną formę. W poprzednim sezonie, gdzie w barwach drugiego zespołu w 3. lidze wielkopolskiej strzelił 76 bramek w zaledwie 10 spotkaniach, zostając wicekrólem strzelców.
W klubie mocno wierzymy w jego ogromny potencjał i jesteśmy przekonani, że w nadchodzącym sezonie będzie kluczowym zawodnikiem, który w pełni pokaże swoje możliwości. Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z tak utalentowanym i oddanym zawodnikiem.



